Poznaj naszych twórców

Łukasz Tomczyk

Head of Product w DeSmart. Blisko 10-letnie doświadczenie biznesowe przy tworzeniu i wprowadzaniu na rynek platform marketplace, w szczególności typu B2B2C. Ekspert w obszarze logistyki last-mile i on-demand.

Bartosz Drzewiński

Business Developer w DeSmart, odpowiedzialny za relacje handlowe z klientami. Posiada 15 letnie doświadczenie w rozwoju systemów e-commerce na rynku polskim i zagranicznym.

Bartosz Rożan

COO w DeSmart. Posiada 16-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów dla klientów komercyjnych. COO w DeSmart Software House - wsparcie technologiczne dla OmnichannelApps

Michał Uberman

Co-founder w DeSmart. Dyrektor technologiczny z 14-letnim doświadczeniem w budowaniu systemów e-commerce. Odpowiedzialny za integrację systemów informatycznych strategicznych klientów.

Dlaczego warto z nami pracować

1
Doświadczony partner

Projekt wspierany jest przez 30. osobowy software house Desmart z 19-letnim doświadczeniem w budowaniu i wdrażaniu kompleksowych systemów wspierających sprzedaż online i komunikację z klientami.

2
Przetestowane rozwiązanie

Na podstawie informacji zwrotnych od kasjerów, menedżerów sieci sklepów, kurierów oraz tysięcy klientów dostosowaliśmy system do potrzeb każdej grupy użytkowników. Działamy od 2 lat.

3
Nowi klienci

System umożliwia sprzedaż produktów pod własną domeną internetową. Wszystko zarządzane w jednym miejscu za pomocą tych samych narzędzi informatycznych.

4
Pełna funkcjonalność

Dostarczamy system, który umożliwia w pełni obsługę procesu oraz rozpoczęcie komunikacji z klientami kanałami online.

5
Zintegrowany marketing

Omniapps umożliwia realizowanie kampanii omnichannel, docierając do klientów zarówno online jak i offline; w ramach systemu i poza nim.

6
Doradztwo i obsługa

Nasza akredytowana agencja pomoże w wykorzystaniu 100% możliwości systemu. Od konfiguracji i szkolenia na start poprzez pełną miesięczną obsługę marketingową.

Kontakt

Włącz omnichannel w swojej sieci dystrybucji.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i naszych możliwościach.

telefon: 503-135-806

Napisz do nas. Skontaktujemy się w celu umówienia terminu rozmowy.